Gülçin Ergül Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülçin Ergül Fan

Eğer Gerçek Bi Gülçin'ciysen Üye Olursun.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yolculardan ilqnç sorular

YazarMesaj
İrosH..
Admin
İrosH..

Kadın Mesaj Sayısı : 58

yolculardan ilqnç sorular Empty
MesajKonu: yolculardan ilqnç sorular   yolculardan ilqnç sorular EmptyPtsi Nis. 13, 2009 6:40 am

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki danışma masalarından yararlanan bazı yolcular ilginç soruları ile güldürüyor.
Her gün yüzlerce uçağın iniş ve kalkış yaptığı binlerce yolcunun kullandığı Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde yolcular ile yakınlarının sorunlarına çözüm amacıyla geliş ve gidiş katlarında 2 adet ''Danışma'' masası bulunuyor.
Telefonla ya da yüz yüze görevlilere başvuruda bulunabilen bazı vatandaşların ''Ben nereden uçacağım?'' ve benzeri içerikteki soruları görevlilere zor anlar yaşatıyor...

Danışmalara başvuran vatandaşların yönelttikleri ilginç sorular ve isteklerden bazıları şöyle:

- Uçağın içine anons yapabilir misiniz?
- Uçuşu kaçırınca başka bir uçuşa mı hak kazanıyoruz?
- Yurtdışı harcını kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
- Neden cep telefonum çalışmıyor bakar mısınız?
- Bana 'danışmanın yanında desk var' dediler. Danışmanın yanı neresi oluyor?
- Tuvalete gideceğim. Köpeğime bakar mısınız?
- İbrahim Tatlıses'in uçağı ne zaman geliyor?
- Para dolu çantam kayboldu. Anons eder misiniz?'' -
-Havalimanında kaybolan arkadaşının adı ve soyadı anons edilmesine rağmen danışmaya gelmemesine sinirlenen kişi: ''Gerizekalı Mehmet ..... olarak anons eder misiniz?''
- Kocamın nereye gittiğini öğrenmek istiyordum. İsmini versem yolcu listesinden kontrol edebilir misiniz? Ayrıca yanında kimin olduğunu da öğrenmek istiyorum.
- Bizim Almanya'dan uçağımız gelecekti Atatürk Havayolları ile...
- Uçaktaki yolcusuna ulaşılmasını isteyen kişi: ''Pilotların cep telefonu vardır sizde oradan arayın...

yolculardan ilqnç sorular
1 sayfadaki 1 sayfası